Invia: Prodávám, prodáváš, prodáváme!

Peníze z nebe nepadají, ale šikovným obchodníkům skoro ano! Jelikož nám obchody frčí jako na drátkách, potřebujeme další posilu. Konkrétně s doplňkovým prodejem. Nenabízíme zdaleka jen zájezdy. Pomozte nám a vydělejte si!

Co Vás čeká?

Dovolená nezahrnuje jen samotný zájezd, je to pojištění, parkování a další doplňkový prodej. Oslovte naše Invia klienty. Nabídněte jim dodatečně k zájezdu naše služby. A prodejte je! Zájezd od nás už mají, takže nás znají!

Co od Vás potřebujeme?

- Zkušenost s aktivním prodejem
- Výřečnost
- Schopnost prodat, co si zamanete! :)

Co Vám můžeme nabídnout?

- HPP na dobu neurčitou
- Mzdu, která se pohybuje v rozmezí 20 000 - 28 000Kč
- Pracovní dobu od pondělí do pátku (9:00 - 17:30)
- Zaměstnanecké benefity: slevy na dovolené, relax day, stravenky, multisport karta, ...
- Místo výkonu práce: Cejl 105, Brno 602 00

Pokud se chcete podívat, jak to vypadá u nás na prodejním oddělení, zhlédněte video v odkazu:

Těšíme se na Tebe!

Tým Invia

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cejl 817/105, 602 00  Brno-Zábrdovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20000-28000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Invia.cz, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Hagarová