Specialista klientské podpory

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Specialista klientské podpory.

Náplň práce:

- Telefonická a emailová komunikace s klienty
- Zadávání objednávek do interního systému
- Přehled o aktuálních nabídkách a akcích CK (nabídky first minute a last minute zájezdů, slevy, dárky k zájezdů, ...)

Požadujeme:

- Minimálně středoškolské vzdělání
- Nástup ihned
- Docházka minimálně 20hodin/týden (směny si volíte individuálně)
- Komunikativnost
- Organizační schopnosti, pečlivost

Nabízíme:

- Zajímavou dlouhodobou brigádu v cestovním ruchu
- Práci na Dohodu o provedení práce
- Mzdu 90 – 120Kč/hodinu
- Zaškolení, možnost využívat různé zaměstnanecké slevy (zvýhodněné ceny na dovolenou, multisport karta, firemní akce několikrát ročně atd.)

Pokud se chcete podívat, jak to na našem Back Ofiice oddělení vypadá, můžete shlédnout video: https://www.invia.cz/o-invia/kariera/nase-oddeleni/back-office/

Těšíme se na Vás!

HR tým Invia

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cejl 817/105, 602 00  Brno-Zábrdovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 8. 1. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

90-120 Kč/hodina

Zadavatel

Invia.cz, a.s.

Kontakt

Lenka Šťávová