Teamleader – Junior/Prodejce zájezdů

Baví Tě práce s lidmi? Máš chuť na sobě neustále pracovat?

Nastartuj svoji kariéru u největší CA v ČR, která dává svým zaměstnancům příležitost kariérně růst a procestovat celý svět.
Pro nově vznikající pobočku v Hradci Králové hledáme kolegu na pozici „TEAMLEADER - JUNIOR/PRODEJCE ZÁJEZDŮ“.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

V sezóně: (duben/květen – srpen/září)

  • Vedení, podpora a výkonnostní koučink vlastního týmu prodejců zájezdů
  • Rozvoj týmu – zaškolení, motivace, poskytování zpětné vazby prodejcům, kontrola efektivity prodejního procesu
  • Pravidelný reporting výsledků týmu/jednotlivců vedoucímu prodeje
  • Aktivní podílení se na vylepšování prodejních procesů (jsme otevřeni novým nápadům, myšlenkám)
  • Dosažení týmových výsledků přispívajících ke splnění plánu společnosti a udržení si dlouholetého statusu jedničky na trhu v cestovním ruchu

Mimo sezónu: (září - duben)

  • Prodej zájezdů a doplňkových služeb (cestovní pojištění, parkování, certifikáty atd.)
  • Poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených
  • Telefonická, e-mailová a osobní komunikace s klienty
  • Práce s interním systémem, tvorba rezervací, komunikace s cestovními

kancelářemi

  • 20 % vedení lidí, 80% prodeje

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Zkušenosti s vedením týmu - výhodou
  • Zkušenosti v oblasti přímého prodeje – podmínkou
  • Proaktivní přístup, orientace na výsledek, prodejní smýšlení
  • Přirozenou autoritu, schopnost vést a motivovat lidi
  • Velmi dobrá orientace na internetu a PC
  • Dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu

NABÍZÍME:

  • Nástup možný IHNED
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zaměstnání s budoucností u leadera v internetovém prodeji zájezdů ve střední Evropě
  • Průměrná mzda 25 000 - 30 000,- Kč/měsíc (základní mzda vč. bonusů)
  • V případě oboustranné spokojenosti a dobrých výsledků možnost kariérního postupu na seniorské pozice (senior teamleader, specialista na VIP destinace, produktový manager)
  • Možnost cestování po celém světě v rámci studijních infocest/zvýhodněných cen zájezdů
  • Zaměstnanecké benefity např. stravenky, karta MultiSport, slevy na firemní produkty, práce z domu – Homeoffice, Relax days,.)

POZOR! nehledáme pracovníky pro Franchisu, ale přímo pro společnost Invia.cz! V případě zájmu nás prosím kontaktujte přímo přes inzertní portál Jobs, nikoliv na kamenné pobočce naší franchisy!

Těšíme se na Tebe!

Tým Invia

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Invia.cz, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Aneta Divoká