HOLIDAY EXPERT V CESTOVNÍ AGENTUŘE INVIA

Hledáte práci, která vás bude bavit? Za kterou se nebudete muset stydět? Kde si vyděláte slušné peníze? Kde vám dají, co vám slíbí? Kde budete mít možnost kariérního rozvoje?

TAK JSTE JI PRÁVĚ NAŠLI!

Největší internetová cestovní agentura Invia.cz hledá do svého týmu specialistu prodeje zájezdů.

POZOR! nehledáme pracovníky pro Franchisu, ale přímo pro společnost Invia.cz! V případě zájmu nás prosím kontaktujte přímo přes inzertní portál Jobs, nikoliv na kamenné pobočce naší franchisy!

A co dělá náš specialista zájezdů?

Dělá to, co ho baví. Vybírá dovolenou pro naše klienty. Má přehled, kde je nejhezčí pláž, kde hotel, kde restaurace a plní sny našim klientům o dokonale dovolené. NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ PRODEJ! Naši prodejci volají jen těm klientům, kteří nám sami poslali poptávku.

A proč vás to bude bavit?

Protože, koho by nebavilo cestování! Zvláště, když vám za něj ještě zaplatí!

Prodávat můžete cokoliv, energii, plyn, telekomunikace... Ale dovolenou? Bavit se s klienty, kteří vás sami osloví a již se vidí pod palmou, pomáhat jim splnit jejich sen...A ještě si vydělat slušné peníze. Naši nejlepší prodejci si vydělají až 50 000Kč.

Zároveň budete pracovat s příjemnými a férovými lidmi.

A pokud se toužíte posunout dál? Máme pro vás připravený kariérní program, kdy již za rok můžete postoupit na pozici TEAMLEADERA nebo INTERNÍHO LEKTORA.

Naši zaměstnanci nás zajímají, máme pro ně řadu benefitů: Například cestování po celém světě v rámci infocest, po zaškolení možnost využívání home office, stravenky, školení, relax days a mnoho dalších!

Nástup je ihned, tak dejte o sobě vědět!

Těšíme se na vás!

Tým Invia

Informace o pozici

Místo pracoviště

Šimkova 1224/2b, 500 03  Hradec Králové-Hradec Králové, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

22000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Invia.cz, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Invia.cz, a.s.
Aneta Divoká