Invia: Staňte se dovolenkovým guru

Zajímáte se o cestování, cizí kultury a příběhy z dalekých zemí? Pak rozhodně čtěte dál! Do obchodního týmu Invia.cz, jedničky na trhu v online prodeji zájezdů, totiž hledáme nové kolegy, kteří se stanou dovolenkovými guru.

Nemusíte ničím být, ani nic vědět! Stačí nám, když budete skvělým člověkem s týmovým srdcem. Vše ostatní vás naučíme. Po nástupu vám dáme trénink zdarma, vše vám vysvětlíme a zaškolíme. A pak už budou dovolenkové osudy našich klientů ve vašich rukách. Vaše pozice bude o rozdávání radosti, hledání krásného zážitku a šíření zajímavých informací. Dalším bonusem vaší práce pak bude sleva na dovolenou pro vás i vaše rodinné příslušníky.

Co Vás čeká?

- Budete v kontaktu s klienty, kteří nás sami oslovili a poslali nám poptávku. Nejedná se rozhodně o aktivní prodej.
- Po zapracování se stanete dovolenkovým guru s unikátním přehledem o nejkrásnějších plážích, nejlepších restauracích, nejzajímavějších aktivitách a nejvhodnějších destinacích pro rodiny.
- Pomůžete ostatním uskutečnit sen o báječné dovolené a tím ho dost možná splníte i sobě – za svou práci budete odměněni, dostanete bonus a k tomu ještě slevu na dovolenou pro sebe i rodinné příslušníky.
- Stanete se součástí velké rodiny Invia, kde můžete růst nejen jako lidé, ale také profesně: už za rok můžete postoupit na pozici vedoucího nebo interního lektora.

Co od Vás požadujeme?

Nezajímá nás, co máte za sebou, kde jste předtím pracovali ani vaše vzdělání. Chceme, abyste měli týmového ducha a uměli zdatně komunikovat. Pokud tedy máte pestrou vyřídilku, zajímáte se o cestování, učíte se rádi nové věci a dokážete táhnout za jeden provaz, tak jste na nejlepší cestě stát se právoplatným členem týmu Invia.

Co Vám můžeme nabídnout?

- HPP na dobu neurčitou
- Mzdu, která se pohybuje v rozmezí 22 000 – 35 000Kč
- Po zaškolení možnost občasné práce z domova
- Zaměstnanecké benefity: bonusy, sleva na dovolenou, stravenky, školení, Multisport karta, firemní akce

Těšíme se na Vás!

Tým Invia

Informace o pozici

Místo pracoviště

Českobratrská 3321/46, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

22000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Invia.cz, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Šabatová