PPC Team Leader

Jsou ti PPC, DISPLAY a RTB blízké? Hledáme šéfa nebo šéfku PPC týmu, který bude mít profesní zkušenosti, autoritu, ale i smysl pro humor a spoustu zajímavých nápadů. Na oficiality si moc nepotrpíme, ale zabrat za práci fakt umíme.

Náplň práce:

• Řízení PPC kampaní (Google Adwords, Sklik, Facebook)
• Řízení Display kampaní (RTB House, Criteo, přímý nákup)
• Měření efektivity jednotlivých marketingových kanálů
• Správa kompletního budgetu v rámci zemí ČR, SR, HU
• Vedení a rozvoj týmu PPC specialistů
• Reporting

Potřebujeme:

• Zkušenosti v oboru výkonnostního marketingu
• Znalost Google Analytics, Google AdWords, Sklik, Facebook
• Schopnost pracovat v týmu, výhodou zkušenosti s vedením lidí
• Angličtina na komunikativní úrovni

Na co se můžeš těšit:

• Podpora a možnost školení od technologických partnerů jako je Google, Facebook, Seznam
• Velmi dobré finanční ohodnocení. Pojďme se pobavit o tom, co umíš a jak se to promítne do našich čísel
• Sedíme v moderní budově na Kavčích horách, poblíž stanic metra Pankrác/Pražského povstání
• Nabízíme benefity jako jsou relax days, Multisport karta, stravenky, Home office, výuka angličtiny
• Slevy na zájezdy nejen pro tebe a rodinu, ale i tvé známé
• Neformální a přátelské prostředí, které můžeš navnímat na IG profilu @Invia_najednevlne

Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, napiště nám. Pošlete CV či odkaz na váš LinkedIn profil.
Těším se na Vás!
HR tým

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/8, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Invia.cz, a.s.

Kontakt

Aneta Divoká