Social Ads Specialist

Aktuálně máme volnou židli pro Správce kampaní na sociálních sítích – POZOR! nehledáme člověka na tvorbu obsahu! (nebudeš se starat o obsah facebookových stránek a o příspěvky na Instagramu). Hledáme někoho, kdo se bude orientovat ve výkonnostním online marketingu na sociálních sítích.

Náplň práce:

• Správa a tvorba kampaní v systémech Facebook Business Manager, ROI Hunter
• Tvorba strategie pro propagaci na sociálních sítích
• Spolupráce s kolegou zodpovědným za tvorbu obsahu na soc. sítích
• Vyhodnocování kampaní

Potřebujeme:

• Zkušenosti v oboru min. 1 rok na obdobné pozici
• Znalost Facebook Business Manager, Google Analytics
• Analytické myšlení a cit pro práci s daty
• Vytrvalost a chuť hledat nové způsoby, jak posunout kampaně na další úroveň
• Angličtina na komunikativní úrovni

Na co se můžeš těšit:

• Podpora a možnost školení od technologických partnerů jako je Facebook, ROI Hunter
• Velmi dobré finanční ohodnocení. Pojďme se pobavit o tom, co umíš a jak se to promítne do našich čísel
• Sedíme v moderní budově na Kavčích horách, poblíž stanic metra Pankrác/Pražského povstání
• Nabízíme benefity jako jsou relax days, Multisport karta, stravenky, možnost Home office, výuka angličtiny
• Slevy na zájezdy nejen pro tebe a rodinu, ale i tvé známé
• Neformální a přátelské prostředí, které můžeš navnímat na IG profilu @Invia_najednevlne

Pokud tě zajímá cokoliv dalšího, napiš nám. Pošli CV či odkaz na LinkedIn profil.
Těším se na Tebe!
HR tým

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/8, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Invia.cz, a.s.

Kontakt

Aneta Divoká